check this link right here now kamuktahd.net black girl riding shaft. check this link right here nowmalayalam kambi tamilsexstories

Nowoczesne rozwiązania LiveU w zakresie kontrybucji wideo

LiveU oferuje rozwiązanie nadawania wysokiej jakości wideo z miejsca wydarzeń, dzięki czemu każdy nadawca może udostępnić przekaz z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Technologia LiveU agreguje kilka sieci komórkowych, Wi-Fi i WiMAX w wirtualnym kanale szerokopasmowym, przesyłając strumień wideo z dowolnej kamery do konsoli produkcyjnej. LiveU umożliwia tym samym mobilne transmisje na żywo, zapewnia znacznie niższe koszty produkcji oraz szybki czas rozpoczęcia nadawania. Obecnie usługa jest wykorzystywana przede wszystkim przez nadawców zagranicznych oraz portale internetowe do realizacji newsów oraz wydarzeń sportowych. Jednak w dzisiejszej sytuacji ekonomicznej, rozwiązania LiveU są opłacalne bardziej niż kiedykolwiek. LiveU oferuje nadawcom redukcję wysokich kosztów związanych z satelitarnym uplinkiem w modelu, który nie wymaga nakładów inwestycyjnych (CAPEX). LiveU zrewolucjonizowało przemysł transmisji na żywo, dzięki czemu każdy może ją realizować z najwyższą jakością obrazu. LiveU jest liderem w dziedzinie przenośnych rozwiązań kontrybucji wideo oraz usług z nią związanych.

Wielokrotnie nagradzana technologia LiveU umożliwia transmisję wideo na żywo (HD i SD) z dowolnego miejsca na świecie. Rozwiązania te znalazły klientów w ponad 60 krajach. Były wykorzystywane do transmisji popularnych wydarzeń, takich jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi, FIFA World Cup™, kampania prezydencka w USA, Igrzyska Olimpijskie w Londynie czy Super Bowl. Najnowsze aplikacje obejmują również bezpieczeństwo publiczne oraz mobilny nadzór ochrony granic, zapewniając tym samym organom ścigania i pierwszego reagowania znaczną poprawę obrazu sytuacji.

LiveU oferuje pełną gamę urządzeń do transmisji wideo na żywo – od plecaków po aplikacje na smartfony. Rozwiązania LiveU korzystają z sieci 4G LTE / 3G, HSPA +, WiMAX oraz Wi-Fi, które są zoptymalizowane dla maksymalnej jakości obrazu w oparciu o dostępne warunki sieciowe. LiveU opracowało i opatentowało technologię algorytmów łączących sieci komórkowe. Wszystkie produkty LiveU są oparte na technologii czwartej generacji.

Szczegółowy opis produktów LiveU: https://www.satlan.pl/produkty/transmisja-danych/transmisja-3g4g/